Kā pasūtīt

Apmaksa

Kad Jūs iepērkaties Jūs varēsiet izmantot sekojošas norēķina iespējas:
Bankas pārskaitījums

Kā maksāt ar pārskaitījumu?
Pēc Jūsu pirkuma Jūs saņemsiet pilnu informāciju par tālākam darbībām. Lūdzu ņemiet vērā, ja būsiet izvēlējušies veikt apmaksu caur banku, tad iespējams, ka bankas pārskaitījums vai aizņemt vairākas dienas līdz nauda tiks ieskaitīta HARILAND veikala kontā. Uzreiz pēc naudas ienākšanas kontā tiks izpildīta piegāde.

Piegāde

Saņemšana www.hariland.com uz vietas.
Pasūtot preci, pasūtījumu jūs varat saņemt pie mums. Pēc veiktā pasūtījuma, Jūs saņemsiet apstiprinājumu, pēc kura Jūs varēsiet saņemt savu pasūtījumu sazinoties ar mums pa tālruni 29112333.

Piegāde pa pastu
Piegāde pa pastu ir pieejama visā Latvijas teritorijā ar Latvijas pasta starpniecību.

Nopērkot vienu vai arī vairākus produktus piegāde pa pastu Jums izmaksās saskaņā ar Latvijas pasta izcenojumiem Cenrādis pieejams šeit: www.pasts.lv
Pēc Jūsu veiktā pasūtījuma, mūsu operators ar Jums sazināsies pa e-pastu vai telefonu. Jūs saņemsiet apstiprinājumu uz e-pastu par pasūtījumu un rēķinu. Pēc maksājuma saņemšanas pasūtītās preces tiks nogādātas Jums ar pasta starpniecību.

Piegāde caur Pasta staciju
Varam jums piegādāt sūtījumu izmantojot Pasta staciju. Cenrādis pieejams šeit: Spied šeit

Piegāde caur Omniva pakomātu
Varam jums piegādāt sūtījumu izmantojot Omniva pakomātus. Cenrādis pieejams šeit: Spied šeit

Papildus informācija

Jūsu pasūtījums tiks nosūtīts tieši uz Jūsu norādīto adresi. Ja tas būs nepieciešams, mēs ar Jums sazināsimies. Lūdzu brīdināt mūs, ja nejauši esat norādījuši kādu neprecīzu informāciju veicot pasūtījumu, var arī ja Jūs vēlaties izmainīt informāciju, nosūtiet to uz e-pastu info@hariland.com

Ja Jums rodas kādi jautājumi par piegādi, lūdzu nevilcinaties un jautājiet – info@lalita.lv vai arī zvanot pa tālruni 29112333.

Grozs
There are no products in the cart!
Kopā
Turpināt