Par mums

Svaigs gaiss, zilas debesis un brīvība zāļu dejā un rotaļīgajos koku zaros. No kurienes nāk veselība, kur rodams miers un apcere? Jā, tā ir mūsu mīļā māte zeme, daba! No zaļajiem laukiem, plašajiem apvāršņiem, saules pielietās zemes nāk visi mūsu labākie Hariland produkti. Esam draugos ar dabu, ar cieņu un mīlestību mēs izmantojam zemes dāsnumu, audzējot veselīgus un dabīgus produktus, nekaitējot zemes augsnei un gaisam.

Kontakti:
info@hariland.com
+371 29112333
„Vāķēni“, Ķeipenes pagasts, Ogres novads, LV-5062

Lietošanas noteikumi

Kad Jūs iepērkaties veikalā www.hariland.com mums ir nepieciešama noteikta informāciju par Jums. Mēs lūdzam Jūs nodrošināt mūs ar sekojošu informāciju – vārdu uzvārdu, e-pastu, piegādes adresi un telefona numuru.

Mēs izmantosim šo informāciju tikai, lai piegādātu Jums preci. Ja radīsies nepieciešamība, mēs ar Jums sazināsimies. Visi Jūsu kontakti ir aizsargāti un netiks izplatīti tālāk.

Uzsākot preces pasūtīšanu, jūs piekrītat, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.lalita.lv Privātuma politikai.

Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu, „atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību”.

Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja:

  1. Jums ir tiesības nepieņemt preci preces piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums, vai arī tā pēc izskata un iepakojuma varētu neatbilst Jūsu pasūtītajai.
  2. Atteikumu tiesību gadījumā, prece ir jānogādā mūsu birojā, Aizupes ielā 2C, Rīgā, iepriekš sazvanoties pa tālruni +371 29112333.
  3. Detalizētāku informāciju par patērētāju tiesībām un kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu Jūs variet iegūt šeit, vai arī šajā saitē:
    http://www.ptac.gov.lv/
  4. Atteikuma veidlapa šeit!

Prece tiek atgriezta uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu un garantijas talonu;
pati prece nav bojāta;
Tā nav higiēnas prece.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet – +371 29112333 vai rakstiet uz info@hariland.com

Sadarbības partneri

MĀDHAVA

www.madhava.lv

Bio Bite

www.bio-bite.lv

Airginity

www.airginity.com

Grozs
There are no products in the cart!
Kopā
Turpināt